Мальдіви

Мальдивські острови є, напевно, найвіддаленішим куточком Азії, але незважаючи на це щороку сотні тисяч туристів з усього світу прилітають туди, щоб насолодитися відпочинком у цьому екзотичному райському світі. Будьте готові, що на Мальдівах Вас зустріне теплий Індійський океан із прозорою водою (у якій ви побачите дивовижної краси корали), а також білі піщані пляжі, оточені гаями кокосових пальм та фруктових дерев.
Визначні пам'ятки.
Мальдіви - це невелика острівна держава, розташована на 26 атолах. Найбільший їх Мале, населення якого перевищує 100 тис. людина. Зрозуміло, що визначних пам'яток на Мальдівах дуже мало. Однак і в цій країні є місця, які все-таки слід відвідати. Щоб представити історію Мальдівських кістяків, ми рекомендуємо туристам відвідати Національний музей Мале. У ньому зібрано артефакти, що відображають усі епохи історії Мальдів. Цей музей входить до складу Королівського палацу, збудованого у XVII столітті. Туристам на Мальдівах обов'язково рекомендуємо відвідати Рибний ринок у Малі. Незважаючи на назву, на цьому ринку продають також овочі та фрукти. Рибу, овочі та фрукти на цей ринок привозять з усіх атолів Мальдів.
Зверніть увагу на мечеть Хукуру Міський у Малі. Вона була побудована у 1656 році. Інтер'єр мечеті славиться різьбленням по дереву. Одна з її панелей була вирізана в XIII столітті на згадку про запровадження ісламу країни.
Міста та курорти.
Найбільше місто на Мальдівах – його столиця Мале, в якому зараз проживає понад 100 тис. осіб.
Мальдівська Республіка розташована на 26 невеликих атолах. На кожному атоле міститься, як правило, один готель. Зверніть увагу на те, що деякі з готелів спеціалізуються на наданні спа-послуг, поєднуючи азіатські та європейські спа-програми.
Білі піщані пляжі на Мальдівських островах вважаються одними з найкращих у світі. Маьдівські острови буквально «потопають» у коралах. Тому туристам у тих місцях, де коралові рифи підходять впритул до берега, рекомендуємо купатися у спеціальних сандалях.
Вам слід знати, що топлес на пляжах Мальдів можна тільки на одному острові – Кураматі. Вживати алкоголь на пляжах також заборонено.
Законодавство Мальдівської Республіки забороняє збирати корали та будь-яку морську фауну.
Можливо, найкращий пляж Мальдів знаходиться на атоле Південний Арі. Йдеться про пляж Nalaguraidhoo. Крім того, зверніть увагу на пляжі на островах Banyan Tree Island, Nika та Cocoa Island.
Мальдіви вважаються чудовим місцем для дайвінгу. Це цілком очікувано, враховуючи наявність у цьому регіоні величезної кількості коралів та напрочуд гарного підводного світу.
Сувеніри/купівлі.
Після відпочинку на Мальдівських островах туристи зазвичай привозять додому вироби народної творчості, яскраві місцеві тканини, килимки з оригінальними візерунками, прикраси із чорних коралів, марки. Переконайтеся, що сувеніри, які ви купляєте, зроблені дійсно на Мальдівах, а не в Таїланді та в Індонезії.
Корисні телефони та адреси.
Інтереси Мальдівської Республіки в Україні представляє посольство Шрі-Ланки в Росії:
Індекс: 129090, м. Москва, вул. Щепкіна, 24
Телефон:(095) 288-16-20
Ел. пошта: moscow@srilankemb.com
Екстренні телефони.
102 – виклик Швидкої медичної допомоги
118 – виклик Пожежної служби